Druk wielkoformatowy i dokumentacja techniczna

Jedną ze specjalizacji drukarni E-studio jest druk dokumentacji technicznej, jej kopiowanie i składanie. Wydruki wielkoformatowe realizujemy na maszynach charakteryzujących się dużą wiernością i dokładnością. To umożliwia nam dokładne oddanie szczegółów każdej dokumentacji budowlanej. Wiemy doskonale jak ważne jest by każdy szczegół został wiernie oddany.

Obsługujemy architektów i biura budowy z terenu Zielonej Góry, Gorzowa Wielkopolskiego, Poznania, Wolsztyna, Nowej Soli i innych okolicznych miast. Na co dzień realizujemy zadania, które wymagają realizacji wydruków wielkoformatowych. Dzięki temu, że posiadamy bogaty park maszynowy, jesteśmy w stanie realizować nawet najbardziej skomplikowane zlecenia.

Drukarnia E-studio posiada:

– wielkoformatowe plotery drukujące, zarówno kolorowe jak i czarno-białe
– skaner wielkoformatowy  – skanujemy dokumentację techniczną
– składarka wielkoformatowa

Większość dużych realizacji budowlanych w Zielonej górze była przez nasza drukarnię obsługiwana w zakresie druku dokumentacji technicznej.


Jeśli poszukujesz firmy, która będzie w stanie zrealizować wydruk planów budowlanych. Jeśli potrzebujesz firmy, która wydrukuje, złoży i dostarczy kompletną dokumentację techniczną, drukarnia E-studio to właściwy adres. Zapraszamy do naszej siedziby na darmową kawę i rozmowę o potrzebach Twojej firmy.