Plakaty

Nic nie sprawdzi się lepiej w promocji niż plakaty. Możesz je wykorzystać na wiele różnych sposobów: powiesić na słupach, tablicach ogłoszeń czy w budynkach użyteczności publicznej albo zamieścić na swoim stanowisku na targach branżowych. Efektowny plakat oprawiony w ozdobną ramę będzie wyglądał świetnie również na ścianie w Twoim mieszkaniu.

W naszej drukarni w Zielonej Górze możesz zamówić dokładnie taki plakat, jakiego potrzebujesz. Zrealizujemy każdy twój pomysł. Wszystkie plakaty wykonujemy na wysokiej jakości papierze kredowym o gramaturze 130g, 150g, 170g, 200g lub 250g. Stosowane w ich produkcji tusze są bardzo trwałe, dzięki czemu przygotowane przez nas materiały nie blakną pod wpływem działania promieni słonecznych ani się nie rozmazują. Do ich przygotowania stosujemy zaawansowane technologcznie rozwiązania, które pozwalają uzyskać nie tylko realistyczne kolory, ale również najwyższą jakość. Możesz mieć pewność, że Twój plakat będzie prezentował się bardzo estetycznie i profesjonalnie.

Drukujemy najlepsze plakaty w Zielonej Górze i okolicach. Zamawiając je u nas, możesz liczyć na  indywidualne podejście do każdego zlecenia oraz jak najkrótszy okres realizacji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą i skorzystania z licznych promocji, które dla Ciebie przygotowaliśmy.

Przykładowe produkty: